O firmie

Firma RED SEVEN istnieje na rynku od 2004r.
Głównym profilem działalności firmy są usługi dekarskie. Od początku współpracujemy z prywatnymi biurami zarządzania nieruchomościami.

Od 2006r. czynnie uczestniczymy w przetargach Urzędów Miejskich oraz Zakładów Budynków Mieszkalnych na całym śląsku. Posiadamy własnego kierownika budowy oraz wykwalifikowany personel z wieloletnim stażem w naszej firmie.

Od 2008r. zajmujemy się również wynajmem rusztowań elewacyjnych i warszawskich a od roku 2012 asortyment został rozszerzony o innego rodzaju sprzęty budowlane.
Na początku 2011r siedziba naszej firmy została przeniesiona do nowo wybudowanego przez nas obiektu z zapleczem socjalno biurowym oraz magazynowym mieszczącego się w Strefie Aktywności Gospodarczej (SAG) w Piekarach Śląskich przy ul. Podmiejskiej 25.

Od tego czasu poszerzyliśmy zakres naszych usług o obróbki blacharskie oraz wszelkiego rodzaju roboty sprzątające wewnątrz i wokół obiektów. Na wszystkie nasze usługi posiadamy stosowne referencje.

Idąc za duchem czasu oraz nowym designem postanowiliśmy szare podwórka gospodarcze zamienić w nowoczesne wiaty śmietnikowe. Zachęcamy Państwa do składania zapytania na naszej stronie internetowej, kontakt telefoniczny lub przez allegro.