032 307 00 25 biuro@redseven.com.pl

WIATY ŚMIETNIKOWE

Estetyczne i ekologiczne rozwiązania w zakresie wiat śmietnikowych

Z roku na rok, w naszym społeczeństwie rośnie świadomość ekologiczna, jednakże nie brakuje głośnych przypadków podrzucania śmieci lub wyrzucania ich w niedozwolonych miejscach. Najlepszym sposobem na przeciwdziałanie tego typu praktykom, szczególnie na osiedlach mieszkaniowych jest postawienie praktycznej wiaty na śmietniki oraz kontenerów przeznaczonych na różnego rodzaju odpadki.

Zadaszenie oraz zamknięcie miejsca składowania odpadków pozwoli na odseparowanie śmietników od osób nieupoważnionych i jednocześnie wyeliminuje problem podrzucania śmieci, co skutecznie wpłynie na czystość na osiedlu oraz satysfakcję mieszkańców z estetyki miejsca, w którym żyją.

Wypełnienie ścian wiat śmietnikowych to :

  • deski drewniane sosnowe impregnowane 3-krotnie
  • panele z blachy trapezowej T8 w dostępnych kolorach RAL
  • panele z blachy trapezowej T8 w kolorze drewna
  • panele z siatki ocynkowanej lub w kolorze

Dach wiaty śmietnikowej posiada solidną konstrukcję z profili zamkniętych oraz blachę trapezową T18 lub blachodachówkę, estetycznie wykończoną obróbkami blacharskimi, na życzenie montujemy również rynny oraz rury spustowe.

Wykonujemy wiaty śmietnikowe pod każdą ilość kontenerów. Montujemy wiaty śmietnikowe na terenie CAŁEGO KRAJU. Oferty wyceniane są indywidualnie, zapraszam do składania zapytań poprzez nasz formularz zamówień lub e-mail.

Wymiary wiat śmietnikowych uzależnione są od ilości kontenerów, przykładowe wymiary na standardowe kontenery 1100 L (zobacz tabelę poniżej):
Ilość kontenerów 1100 LWymiar wiaty
11,20 m x 1,50 m
21,20 m x 3,00 m
31,20 m x 4,50 m / 3,00m x3,00 m
43,00 m x 3,00 m
54,50 m x 3,00 m
66,00 m x 3,00 m / 4,60m x 3,50 m
Wiaty śmietnikowe wykonujemy z profili zamkniętych ocynkowanych ogniowo oraz na życzenie klienta malowanych na dowolny kolor z palety RAL. Kliknij w obraz, żeby powiększyć.
Prosimy pytać o dostępność koloru.

Formularz zamówień

Dostępne wypełnienia

TRAPEZ
TRAPEZ W KOLORZE DREWNA
SIATKA
DREWNO
Facebook