Wiaty śmietnikowe

Altany i osłony - produkcja, sprzedaż

Wykonujemy je w pięciu wersjach:

1) Standard – wykonanie wiaty śmietnikowej/gospodarczej otwartej z profili stalowych z dachem skośnym pokrytym blachą trapezową powlekaną w kolorze dopasowanym do koloru profili, całość wypełniona jest panelami z drewna zabezpieczonymi impregnatem ogniochronnym

- możliwość dodania zamykanej furtki
- możliwość wykonania dachu z poliwęglanu

Wersja standard cechuje się nowoczesnym wyglądem i wysoką estetyką, polecana do zamykanych podwórzy, domów jednorodzinnych.

wiaty śmietnikowe producent

Powyższe zdjęcie przedstawia wersję Standard,
wersja Premium i Premium Lux
są jej udoskonaleniem.

2) Premium – wykonanie wiaty śmietnikowej zamkniętej z profili stalowych z dachem skośnym pokrytym blachą trapezową powlekaną w kolorze dopasowanym do koloru profili, całość wypełniona jest panelami z drewna zabezpieczonymi impregnatem ogniochronnym, przerwy pomiędzy deskami wypełnione od środka blachą ocynkowaną, całość zamknięta furtką.

- możliwość wykonania dachu z poliwęglanu

Wersja Premium cechuje się nowoczesnym wyglądem i bardzo wysoką estetyką wykonania, polecana do zamkniętych podwórzy, domów jednorodzinnych, domów o wysokim standardzie, zamkniętych osiedli.

3) Premium Lux – wykonanie wiaty śmietnikowej/gospodarczej zamkniętej z profili stalowych z dachem skośnym pokrytym blachą trapezową powlekaną w kolorze dopasowanym do koloru profili, całość wypełniona jest panelami z drewna zabezpieczonymi impregnatem ogniochronnym przerwy pomiędzy deskami wypełnione od środka blachą ocynkowaną, zamknięta furtką, całość oświetlona od środka.

- możliwość montażu oświetlenia w technologii LED
- możliwość wykonania dachu z poliwęglanu

Wersja Premium Lux cechuje się nowoczesnym wyglądem i najwyższą estetyką wykonania.

Polecana do zamkniętych podwórzy, domków jednorodzinnych, domów o wysokim standardzie, zamkniętych osiedli.

Wersje podstawowe

1) Ekonomic – wykonanie wiaty śmietnikowej/gospodarczej otwartej z profili stalowych z dachem skośnym pokrytym blachą trapezową ocynkowaną, całość wypełniona jest panelami z siatki ocynkowanej.

- możliwość dodania zamykanej furtki

Wersja Ekonomic polecana jest do otwartych podwórzy, domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych.

2) Ekonomic II – wykonanie wiaty śmietnikowej/gospodarczej otwartej z prefabrykatów betonowych z dachem skośnym pokrytym blachą trapezową ocynkowaną.

- możliwość dodania zamykanej furtki

Wersja Ekonomic II polecana jest do otwartych podwórzy, domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych.

Przykładowe realizacje oraz wizualizacje