Wiaty i altany śmietnikowe - producent

Estetyczne i ekologiczne rozwiązania w zakresie wiat śmietnikowych

Z roku na rok, w naszym społeczeństwie rośnie świadomość ekologiczna, jednakże nie brakuje głośnych przypadków podrzucania śmieci lub wyrzucania ich w niedozwolonych miejscach. Najlepszym sposób na przeciwdziałanie tego typu praktykom, szczególnie na osiedlach mieszkaniowych jest postawienie praktycznej wiaty na śmietniki oraz kontenerów przeznaczonych na różnego rodzaju odpadki. Zadaszenie oraz zamknięcie miejsca składowania odpadków pozwoli na odseparowanie śmietników od osób nieupoważnionych i jednocześnie wyeliminuje problem podrzucania śmieci, co skutecznie wpłynie na czystość na osiedlu oraz satysfakcję mieszkańców z estetyki miejsca, w którym żyją.

Altany i osłony - produkcja, sprzedaż

Wykonujemy je w pięciu wersjach:

1) Standard – wykonanie wiaty śmietnikowej/gospodarczej otwartej z profili stalowych z dachem skośnym pokrytym blachą trapezową powlekaną w kolorze dopasowanym do koloru profili, całość wypełniona jest panelami z drewna zabezpieczonymi impregnatem ogniochronnym

- możliwość dodania zamykanej furtki
- możliwość wykonania dachu z poliwęglanu

Wersja standard cechuje się nowoczesnym wyglądem i wysoką estetyką, polecana do zamykanych podwórzy, domów jednorodzinnych.

wiaty śmietnikowe producent

Powyższe zdjęcie przedstawia wersję Standard,
wersja Premium i Premium Lux
są jej udoskonaleniem.

2) Premium – wykonanie wiaty śmietnikowej zamkniętej z profili stalowych z dachem skośnym pokrytym blachą trapezową powlekaną w kolorze dopasowanym do koloru profili, całość wypełniona jest panelami z drewna zabezpieczonymi impregnatem ogniochronnym, przerwy pomiędzy deskami wypełnione od środka blachą ocynkowaną, całość zamknięta furtką.

- możliwość wykonania dachu z poliwęglanu

Wersja Premium cechuje się nowoczesnym wyglądem i bardzo wysoką estetyką wykonania, polecana do zamkniętych podwórzy, domów jednorodzinnych, domów o wysokim standardzie, zamkniętych osiedli.

3) Premium Lux – wykonanie wiaty śmietnikowej/gospodarczej zamkniętej z profili stalowych z dachem skośnym pokrytym blachą trapezową powlekaną w kolorze dopasowanym do koloru profili, całość wypełniona jest panelami z drewna zabezpieczonymi impregnatem ogniochronnym przerwy pomiędzy deskami wypełnione od środka blachą ocynkowaną, zamknięta furtką, całość oświetlona od środka.

- możliwość montażu oświetlenia w technologii LED
- możliwość wykonania dachu z poliwęglanu

Wersja Premium Lux cechuje się nowoczesnym wyglądem i najwyższą estetyką wykonania.

Polecana do zamkniętych podwórzy, domków jednorodzinnych, domów o wysokim standardzie, zamkniętych osiedli.

Wersje podstawowe

1) Ekonomic – wykonanie wiaty śmietnikowej/gospodarczej otwartej z profili stalowych z dachem skośnym pokrytym blachą trapezową ocynkowaną, całość wypełniona jest panelami z siatki ocynkowanej.

- możliwość dodania zamykanej furtki

Wersja Ekonomic polecana jest do otwartych podwórzy, domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych.

2) Ekonomic II – wykonanie wiaty śmietnikowej/gospodarczej otwartej z prefabrykatów betonowych z dachem skośnym pokrytym blachą trapezową ocynkowaną.

- możliwość dodania zamykanej furtki

Wersja Ekonomic II polecana jest do otwartych podwórzy, domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych.

Wiata na śmietnik

Altana śmietnikowa pomaga również skutecznie wyodrębnic miejse składowania odpadów i oddzielić je od miejsca zabawy dzieci. Ponadto, postawienie odpowiedniego ogrodzenia będzie również skuteczną zaporą dla zwierząt. Z reguły śmietniki są zamknięte i zabezpieczone, jednakże w przypadku dużej ilości śmieci, silnego wiatru etc. pojemniki mogą się otworzyć i stać się łatwo dostępne dla różnego rodzaju zwierząt.

Altana śmietnikowa – estetyczna i praktyczna

Zajmujemy się sprzedażą rozwiązań, które poprawią jakość funkcjonowania osiedli mieszkaniowych, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych czy też terenów przynależących do firm w zakresie utrzymania czystości. Standardowe zamówienie w naszej firmie obejmuje wykonanie wiaty śmietnikowej lub gospodarczej otwartej, która składa się z profili stalowych oraz jest zabezpieczona skośnym dachem. Blacha w kształcie trapezu dodatkowo powlekana, daje możliwość ochrony kontenerów przed wiatrem i opadami. Drewniane panele pokrywa się impregnatem ognioochronnym. Aby zapewnić naszym klientom komfort korzystania z altany, mamy możliwość zamontowania zamykanej furtki lub montażu dachu z poliwęglanu. Niezależnie od Państwa wyboru możemy zagwarantować niezwykle estetyczny efekt końcowy.

Wiata na śmieci – usługa w wersji Premium

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, możemy zaoferować również realizację usługi w wersji Premium, która stanowi udoskonalenie standardowej wersji produktu. Należy do niej m.in. wiata na śmieci z profili stalowych z dachem skośnym, który jest pokryty blachą powlekaną w kolorze dopasowanym do koloru profili. Cała konstrukcja opiera się na panelach drewnianych, które są właściwie zabezpieczone przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz pokryte emulsją o właściwościach ognioodpornych. Rozwiązanie Premium to również opcja zabezpieczenia furtką, co skutecznie pozwala na uniemożliwienie osobom nieupoważnionym korzystanie z wiaty. Ogólny wygląd wiaty jest bardzo estetyczne i nowoczesny, dlatego świetnie prezentuje się zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i osiedli o wysokim standardzie.

Altana na śmietnik – wersja Premium Lux

Altana na śmietnik w wersji Premium Lux to oferta skierowana do wymagających klientów. Wykonanie konstrukcji w wersji zamkniętej z profili stalowych i zabezpieczenie panelami drewnianymi pozwala na uzyskanie nieprzeciętnego efektu. Całość jest oświetlona od środka z możliwością wyposażenia w oświetlenie w nowoczesnej technologii LED. Najwyższa estetyka i ponadprzeciętne materiały o wysokiej jakości to gwarancja zadowolenia z końcowego produktu. Z uwagi na zastosowane materiały i jakość wykonania jest to konstrukcja, która świetnie będzie prezentować się na terenie zamkniętych ogrodów domów jednorodzinnych.

Wiata na kosze na śmieci

Jako odpowiedzialny producent, w trosce o dobro środowiska naturalnego proponujemy również rozwiązania, które są ekologiczne i pozostają w zgodzie z trendem bycia eko. Zarówno seria Ekonomic, jak i Ekonomic II to wiaty na kosze na śmieci, które są otwartą konstrukcją idealnie wpasowującą się w klimat otwartych podwórek, domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych. Do produkcji tych konstrukcji użyliśmy profili stalowych z dachem skośnym oraz prefabrykatów betonowych, które również zostały zamknięte pod ocynkowaną blachą w kształcie trapezu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie rozwiązanie dopasowane do indywidualnych oczekiwań.

Przykładowe realizacje oraz wizualizacje