RedSeven ul. Podmiejska 25, 41-940 Piekary Śląskie 032 307 00 25 biuro@redseven.com.pl

Dekarstwo

Świadczymy kompleksowe usługi dekarskie, począwszy od wymiany całej konstrukcji dachu po częściową naprawę poszycia dachowego:
-blachodachówką,
-blachą trapezową,
-dachówką ceramiczną,
-gontem,
-papą termozgrzewalną.

Wykonujemy także prace towarzyszące, takie jak: wymiana rynien, rur, murowanie kominów, obróbki blacharskie etc. Doskładamy starań, by nasza oferta była elastyczna i mogła sprostać wymaganiom klientów. Przez lata naszej działalności mieliśmy do czynienia z różnego rodzaju inwestycjami, co pozwoliła nam nabrać różnorodnego doświadczenia, pozwalającego na sprawne funkcjonowanie w branży.

Dekarstwem zajmujemy się od 2004 roku, jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy. Jest możliwość spotkania się na miejscu zlecenia oraz dokonania przez nas bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Obecność wykwalifikowanych dekarzy jest niezbędna podczas budowy dowolnego obiektu, zarówno mieszkalnego, jak i przemysłowego. Nasi pracownicy stanowią gwarancje, że konstrukcje dachowe zostaną zbudowane w sposób zgodny z zasadami, a co za tym idzie, będą trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne.

Warto zdecydować się na naszą firmę, ponieważ profesjonalnie wykonana konstrukcja dachowa stanowi inwestycję na lata. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży, zdobyte podczas współpracy z wieloma klientami, którzy są zadowoleni, że skorzystali z naszych usług. Na wszystkie nasze realizację posiadamy stosowne referencję, kilka z nich zamieściliśmy w zakładce REFERENCJE. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Facebook