O nas

polimer-szerokie

Zapoznaj się z naszą ofertą

sprawdź ofertę

Red Seven to przedsiębiorstwo, które na rynku istnieje od 2004 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie nauczyło nas, jakie rozwiązania najbardziej odpowiadają klientom.

W pierwszych latach naszej działalności zajmowaliśmy się dekarstwem. Produkcję wiat i altan śmietnikowych zapoczątkowaliśmy w 2011 roku, od tamtej pory udoskonalamy technikę i sukcesywnie wprowadzamy nowe modele. Wiaty śmietnikowe produkujemy pod wymiar i preferencje klienta. Próbujemy sprostać największym wymaganiom i fantazji. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, nie występujące w naszym katalogach.

Nie klasyfikujemy klientów, każde zamówienie jest dla nas tak samo ważne. W trakcie naszej działalności współpracowaliśmy z klientami indywidualnymi, firmami oraz Instytucjami Oświaty, Wspólnotami Mieszkaniowymi, administracjami czy Urzędami Miejskimi.

Największą satysfakcją dla nas jest zadowolenie klienta oraz fakt, że wracają Państwo do nas z kolejnym zamówieniem.

Na terenie Górnego Śląska zajmujemy się kompleksowo wykonaniem wiat śmietnikowych, od sporządzenia i złożenia stosownych dokumentów do Urzędów Miast, po podłoże i produkcję wiaty.

Montaż świadczymy na terenie Polski oraz Niemiec.

Każde, nawet skomplikowane zamówienie staramy się uprościć i wybrać jak najlepszą opcję.

Negocjujemy i zmieniamy dla Państwa warunki zamówienia oraz umowy, jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się, aby klient poczuł się dopieszczony.

Zapraszamy do nawiązania współpracy, do wprowadzania własnych zmian w projekty budowlane, doradzamy, proponujemy i zmieniamy się dla Państwa.