032 307 00 25 biuro@redseven.com.pl

Wiaty i altany śmietnikowe – Producent

Trapez T35 – NOWOŚĆ

Estetyczne i ekologiczne rozwiązania w zakresie wiat śmietnikowych

Z roku na rok, w naszym społeczeństwie rośnie świadomość ekologiczna, jednakże nie brakuje głośnych przypadków podrzucania śmieci lub wyrzucania ich w niedozwolonych miejscach. Najlepszym sposób na przeciwdziałanie tego typu praktykom, szczególnie na osiedlach mieszkaniowych jest postawienie praktycznej wiaty na śmietniki oraz kontenerów przeznaczonych na różnego rodzaju odpadki. Zadaszenie oraz zamknięcie miejsca składowania odpadków pozwoli na odseparowanie śmietników od osób nieupoważnionych i jednocześnie wyeliminuje problem podrzucania śmieci, co skutecznie wpłynie na czystość na osiedlu oraz satysfakcję mieszkańców z estetyki miejsca, w którym żyją.

Wiata na śmietnik

Altana śmietnikowa pomaga również skutecznie wyodrębnic miejse składowania odpadów i oddzielić je od miejsca zabawy dzieci. Ponadto, postawienie odpowiedniego ogrodzenia będzie również skuteczną zaporą dla zwierząt. Z reguły śmietniki są zamknięte i zabezpieczone, jednakże w przypadku dużej ilości śmieci, silnego wiatru etc. pojemniki mogą się otworzyć i stać się łatwo dostępne dla różnego rodzaju zwierząt.

Altana śmietnikowa – estetyczna i praktyczna

Zajmujemy się sprzedażą rozwiązań, które poprawią jakość funkcjonowania osiedli mieszkaniowych, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych czy też terenów przynależących do firm w zakresie utrzymania czystości. Standardowe zamówienie w naszej firmie obejmuje wykonanie wiaty śmietnikowej lub gospodarczej otwartej, która składa się z profili stalowych oraz jest zabezpieczona skośnym dachem. Blacha w kształcie trapezu dodatkowo powlekana, daje możliwość ochrony kontenerów przed wiatrem i opadami. Drewniane panele pokrywa się impregnatem ognioochronnym. Aby zapewnić naszym klientom komfort korzystania z altany, mamy możliwość zamontowania zamykanej furtki lub montażu dachu z poliwęglanu. Niezależnie od Państwa wyboru możemy zagwarantować niezwykle estetyczny efekt końcowy.

Wymiary wiat śmietnikowych uzależnione są od ilości kontenerów, przykładowe wymiary na standardowe kontenery 1100 L (zobacz tabelę poniżej):
Ilość kontenerów 1100 LWymiar wiaty
11,20 m x 1,50 m
21,20 m x 3,00 m
31,20 m x 4,50 m / 3,00m x3,00 m
43,00 m x 3,00 m
54,50 m x 3,00 m
66,00 m x 3,00 m / 4,60m x 3,50 m
Wiaty śmietnikowe wykonujemy z profili zamkniętych ocynkowanych ogniowo oraz na życzenie klienta malowanych na dowolny kolor z palety RAL. Kliknij w obraz, żeby powiększyć.
Prosimy pytać o dostępność koloru.

Formularz zamówień

Dostępne wypełnienia

TRAPEZ T8

TRAPEZ T8 W KOLORZE DREWNA

SIATKA
DREWNO

TRAPEZ T35

Wiata na śmieci – usługa w wersji Premium

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, możemy zaoferować również realizację usługi w wersji Premium, która stanowi udoskonalenie standardowej wersji produktu. Należy do niej m.in. wiata na śmieci z profili stalowych z dachem skośnym, który jest pokryty blachą powlekaną w kolorze dopasowanym do koloru profili. Cała konstrukcja opiera się na panelach drewnianych, które są właściwie zabezpieczone przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz pokryte emulsją o właściwościach ognioodpornych. Rozwiązanie Premium to również opcja zabezpieczenia furtką, co skutecznie pozwala na uniemożliwienie osobom nieupoważnionym korzystanie z wiaty. Ogólny wygląd wiaty jest bardzo estetyczne i nowoczesny, dlatego świetnie prezentuje się zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i osiedli o wysokim standardzie.

Altana na śmietnik – wersja Premium Lux

Altana na śmietnik w wersji Premium Lux to oferta skierowana do wymagających klientów. Wykonanie konstrukcji w wersji zamkniętej z profili stalowych i zabezpieczenie panelami drewnianymi pozwala na uzyskanie nieprzeciętnego efektu. Całość jest oświetlona od środka z możliwością wyposażenia w oświetlenie w nowoczesnej technologii LED. Najwyższa estetyka i ponadprzeciętne materiały o wysokiej jakości to gwarancja zadowolenia z końcowego produktu. Z uwagi na zastosowane materiały i jakość wykonania jest to konstrukcja, która świetnie będzie prezentować się na terenie zamkniętych ogrodów domów jednorodzinnych.

Wiata na kosze na śmieci

Jako odpowiedzialny producent, w trosce o dobro środowiska naturalnego proponujemy również rozwiązania, które są ekologiczne i pozostają w zgodzie z trendem bycia eko. Zarówno seria Ekonomic, jak i Ekonomic II to wiaty na kosze na śmieci, które są otwartą konstrukcją idealnie wpasowującą się w klimat otwartych podwórek, domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych. Do produkcji tych konstrukcji użyliśmy profili stalowych z dachem skośnym oraz prefabrykatów betonowych, które również zostały zamknięte pod ocynkowaną blachą w kształcie trapezu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie rozwiązanie dopasowane do indywidualnych oczekiwań.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Facebook