Wiaty i altany śmietnikowe

zamów wiatę
99f4b205

Z roku na rok w naszym społeczeństwie rośnie świadomość ekologiczna, jednakże nie brakuje też głośnych przypadków podrzucania śmieci lub wyrzucania ich w niedozwolonych miejscach. Najlepszym sposobem na przeciwdziałanie tego typu praktykom, szczególnie na osiedlach mieszkaniowych, jest postawienie praktycznej wiaty na śmietniki oraz kontenerów przeznaczonych na różnego rodzaju odpadki. Takie zabudowy są w Polsce bardzo popularne.

Jako doświadczony producent zadaszeń i wiat śmietnikowych na wymiar wiemy, że ich standardowe rozmiary (2 × 2, 2 × 3, 3 × 3, 3 × 4 czy 4 × 5 m) często nie pasują do przeznaczonych miejsc. Dlatego też oferujemy altany na zamówienie. Możemy je wykonać z blachy bądź z drewna. Oczywiście mogą Państwo wybrać kolor swojej altany na śmieci.

Wiata na śmietnik jako ochrona

Altana śmietnikowa pomaga również skutecznie wyodrębnić miejsce składowania odpadów i oddzielić je od przestrzeni do zabawy dla dzieci. Z reguły śmietniki są zamknięte oraz zabezpieczone, jednakże w przypadku dużej ilości śmieci, silnego wiatru etc. pojemniki mogą się otworzyć, a w konsekwencji odpady zostaną rozniesione po okolicy. Zatem zamontowanie metalowej zabudowy śmietnika będzie dodatkową ochroną przed zanieczyszczeniem otoczenia.

Zadaszenie czy też zamknięcie wiaty na kosze, kubły bądź pojemniki na śmieci pozwoli na odseparowanie ich od osób nieupoważnionych i jednocześnie wyeliminuje problem podrzucania śmieci, co skutecznie wpłynie na czystość na osiedlu oraz satysfakcję mieszkańców z estetyki miejsca, w którym żyją.

Altana śmietnikowa – estetyczna i praktyczna

Zajmujemy się sprzedażą zadaszeń na śmieci, które poprawią jakość funkcjonowania osiedli mieszkaniowych, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych czy też terenów przynależących do firm w zakresie utrzymania czystości. Standardowe zamówienie osiedlowej tudzież przydomowej wiaty śmietnikowej w naszej firmie obejmuje wykonanie obiektu z profili stalowych oraz zabezpieczenia go skośnym dachem. Blacha w kształcie trapezu dodatkowo powlekana ochrania kontenery przed wiatrem oraz opadami. Aby zapewnić naszym klientom komfort korzystania z altany na kosze na śmieci, oferujemy montaż zamykanej furtki i dachu z poliwęglanu. Niezależnie od Państwa wyboru możemy zagwarantować niezwykle estetyczny efekt końcowy.

Wiaty śmietnikowe wykonujemy z profili zamkniętych ocynkowanych ogniowo oraz na życzenie klienta malowanych na dowolny kolor z poniższej palety RAL (powiększenie po kliknięciu).

Wymiary wiat śmietnikowych na daną ilość kontenerów, np. 5 lub 6, są podane orientacyjnie. Dotyczą standardowych kontenerów 1100 l.

5f2e05cc-1920x1280-1

Wiaty i altany drewniane

Solidne konstrukcje drewniane – wiaty śmietnikowe

Wiaty śmietnikowe wykonujemy z profili zamkniętych ocynkowanych ogniowo oraz na życzenie klienta malowanych na dowolny kolor z palety RAL. Kliknij w obraz, żeby powiększyć.

xRAL-paleta-kolorow.jpg.pagespeed.ic_.2oSXxwCFlv

Wymiary wiat śmietnikowych uzależnione są od ilości kontenerów, przykładowe wymiary na standardowe kontenery 1100 L (zobacz tabelę poniżej):

Ilość kontenerów 1100 LWymiar wiaty
11,30 m x 1,50 m
21,50 m x 3,50 m
31,50 m x 4,50 m / 3,00m x3,00 m
43,00 m x 3,50 m
54,50 m x 3,00 m
64,60m x 3,50 m

Altana, boks, osłona, pergola: zabudowy śmietnikowe w korzystnych cenach

Projektowaniem i montażem nowoczesnych wiat śmietnikowych zajmujemy się od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwoliło nam dostosować ofertę do różnych potrzeb klientów. Zlecenia realizujemy na zamówienie – to Państwo zadecydują, jaki kształt przybierze Wasza zabudowa na śmietniki.

Ceny są zależne od konkretnych wyborów. W przypadku zlecenia usługi mocowania wiaty na śmietniki do elewacji koszty mogą być nieco wyższe. Zawsze ustalamy je indywidualnie.

Nowoczesna zabudowa śmietników przydomowych i osiedlowych

Nieważne, czy potrzebują Państwo wiaty śmietnikowej przy bloku, czy przy domu, na pewno sprostamy Waszym wymaganiom. Zaprojektowaliśmy już wiele różnych zadaszeń, za każdym razem dostosowując się do estetyki otoczenia. Dla osiedli mieszkaniowych często produkujemy modułowe altany śmietnikowe, natomiast metalowe wiaty panelowe są często widziane przy tak zwanym nowym budownictwie, ponieważ deweloperzy cenią sobie ich nowoczesny wygląd. Klientom zamawiającym wiaty śmietnikowe dla domów jednorodzinnych niekiedy zależy, aby znajdowały się one w granicach działki lub w ogrodzeniu. Wybierając nas, mają oni pewność, że ich zadaszenie na śmieci będzie w pełni dopasowane do wyznaczonej przestrzeni.

Przydomowa wiata śmietnikowa – najlepszy wybór!

Red Seven to zaufany producent altan śmietnikowych. Używamy tylko najwyższej jakości produktów, aby zagwarantować trwałość i estetykę naszych realizacji. Każda konstrukcja jest starannie przemyślana, tak by jej użytkownicy mogli z niej komfortowo korzystać. Produkujemy wiaty śmietnikowe z paneli, jak również te modułowe. Mogą być one całkowicie spersonalizowane. Jeśli potrzebują Państwo wiaty pod kosze na śmieci przy domu lub na osiedlu, skontaktujcie się z nami! Red Seven Was nie zawiedzie!

Zamów wiatę
Dostępne wypełnienia
xtrapez.jpg.pagespeed.ic_._fVymN-_ra-1
TRAPEZ T8
x6.jpeg.pagespeed.ic_.6qFbVOjUn-
TRAPEZ T8 + PANEL Z SIATKI
24-1
PANEL Z SIATKI 3D
xdrewno.jpg.pagespeed.ic_.PBPfJEIEuQ
DREWNO
28
TRAPEZ T35 LUB T8 + OBRÓBKI
x20-2-1.jpg.pagespeed.ic_.URRGGYxYG_
DESKI DREWNIANE WĄSKIE
x32.jpg.pagespeed.ic_.6Zy0xmJngm
DESKI DREWNIANE
c57c781f
DESKI POLIMEROWE
f6cedc23-1
PANEL Z BLACHY Z ODSTĘPAMI
3b238cf5
PANEL Z BLACHY BEZ ODSTĘPÓW
1f584457
BLACHA PERFOROWANA

Formularz zamówienia

firma1