RedSeven ul. Podmiejska 25, 41-940 Piekary Śląskie 032 307 00 25 biuro@redseven.com.pl

Wiaty i altany śmietnikowe – Producent

RÓŻNE ODSŁONY DREWNA

Wiata śmietnikowa z sosny naturalnej

Wiata śmietnikowa zielona
– idealnie dopasowana

Wiata śmietnikowa brązowa

 

Wiata śmietnikowa szara

Wiata śmietnikowa biała

NOWOŚĆ: Wiata śmietnikowa z wąskimi deskami

o szerokości 5,2 cm i grubości 2,7 cm

Estetyczne i ekologiczne rozwiązania w zakresie wiat śmietnikowych

Z roku na rok, w naszym społeczeństwie rośnie świadomość ekologiczna, jednakże nie brakuje głośnych przypadków podrzucania śmieci lub wyrzucania ich w niedozwolonych miejscach. Najlepszym sposób na przeciwdziałanie tego typu praktykom, szczególnie na osiedlach mieszkaniowych jest postawienie praktycznej wiaty na śmietniki oraz kontenerów przeznaczonych na różnego rodzaju odpadki. Zadaszenie oraz zamknięcie miejsca składowania odpadków pozwoli na odseparowanie śmietników od osób nieupoważnionych i jednocześnie wyeliminuje problem podrzucania śmieci, co skutecznie wpłynie na czystość na osiedlu oraz satysfakcję mieszkańców z estetyki miejsca, w którym żyją.

Wiata na śmietnik

Altana śmietnikowa pomaga również skutecznie wyodrębnic miejse składowania odpadów i oddzielić je od miejsca zabawy dzieci. Ponadto, postawienie odpowiedniego ogrodzenia będzie również skuteczną zaporą dla zwierząt. Z reguły śmietniki są zamknięte i zabezpieczone, jednakże w przypadku dużej ilości śmieci, silnego wiatru etc. pojemniki mogą się otworzyć i stać się łatwo dostępne dla różnego rodzaju zwierząt.

Altana śmietnikowa – estetyczna i praktyczna

Zajmujemy się sprzedażą rozwiązań, które poprawią jakość funkcjonowania osiedli mieszkaniowych, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych czy też terenów przynależących do firm w zakresie utrzymania czystości. Standardowe zamówienie w naszej firmie obejmuje wykonanie wiaty śmietnikowej lub gospodarczej otwartej, która składa się z profili stalowych oraz jest zabezpieczona skośnym dachem. Blacha w kształcie trapezu dodatkowo powlekana, daje możliwość ochrony kontenerów przed wiatrem i opadami. Drewniane panele pokrywa się impregnatem ognioochronnym. Aby zapewnić naszym klientom komfort korzystania z altany, mamy możliwość zamontowania zamykanej furtki lub montażu dachu z poliwęglanu. Niezależnie od Państwa wyboru możemy zagwarantować niezwykle estetyczny efekt końcowy.

Wymiary wiat śmietnikowych uzależnione są od ilości kontenerów, przykładowe wymiary na standardowe kontenery 1100 L (zobacz tabelę poniżej):
Ilość kontenerów 1100 LWymiar wiaty
11,30 m x 1,50 m
21,50 m x 3,50 m
31,50 m x 4,50 m / 3,00m x3,00 m
43,00 m x 3,50 m
54,50 m x 3,00 m
64,60m x 3,50 m
Wiaty śmietnikowe wykonujemy z profili zamkniętych ocynkowanych ogniowo oraz na życzenie klienta malowanych na dowolny kolor z palety RAL. Kliknij w obraz, żeby powiększyć.
Prosimy pytać o dostępność koloru.

Formularz zamówień

Dostępne wypełnienia

TRAPEZ T8

TRAPEZ T8 W KOLORZE DREWNA

SIATKA
DREWNO

TRAPEZ T35

Facebook