032 307 00 25 biuro@redseven.com.pl

Drewniane wiaty śmietnikowe

Rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb

Dla naszych klientów wykonujemy również drewniane wiaty śmietnikowe. Produkt ten znajduje zastosowanie na terenie domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, w obrębie placu firmy oraz na terenie otwartych i zamkniętych osiedli mieszkaniowych o różnym standardzie. Wykonując wiaty mamy na celu stworzenie konstrukcji, która będzie cechować się wysokim walorem estetycznym, ale i spełni swoją praktyczną funkcję.

Wiaty śmietnikowe z drewna mają ogromny wpływ na odpowiednie ustawienie kontenerów i zabezpieczenie znajdujących się w nich odpadów. Do wykonywania wiat stosujemy wysokiej jakości materiały, które cechują się wytrzymałością i wysokimi walorami estetycznymi, co jest szczególnie istotne na osiedlach o podwyższonym standardzie. Wszystkie rozwiązania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, gwarantując pełną satysfakcję z zakupów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wciąż ulepszamy nasze realizacje oraz unowocześniamy technikę produkcji w taki sposó, by efekt produkcji wiat śmietnikowych z drewna był na jak najwyższym poziomie.

Drewniane wiaty śmietnikowe – jakość i funkcjonalność

Zajmujemy się kompleksową produkcją i realizacją w zakresie budowy drewnianych wiat śmietnikowych. Wykorzystujemy profile stalowe, dach trapezowy powlekany w kolorze profili oraz wysokie jakości panele drewniane, które dodatkowo zabezpieczamy impregnatem ochronnym. W ofercie mamy modele o różnych standardach wykonania, jednakże niezależnie od wykorzystywanych materiałów możemy zagwarantować, że konstrukcja każdej wiaty jest bardzo wytrzymała. Ocynkowana blacha i zamknięta furtka to elementy, które będą służyły przez wiele lat użytkowania wiaty i skutecznie zabezpieczała kontenery na śmieci.

Wiaty śmietnikowe z drewna w wersji Premium

Dbając o naszych klientów mamy do zaproponowania produkty, najwyższej jakości. Cechą charakterystyczną wersji Premium jest nowoczesny wygląd produktu oraz wysoka estetyka. Wszystkie prace wykonujemy z dbałością o szczegóły od wyboru materiałów, po satysfakcjonującą finalizację transakcji. Przez wzgląd na estetykę domów o wysokim standardzie oraz ekskluzywnych osiedli zamkniętych wszystkie śmietnikowe wiaty drewniane zabezpieczające kontenery na śmieci będą doskonale uzupełniać przestrzeń wokół danego obiektu.

Ekologiczna i drewniana wiata śmietnikowa – dobry wybór!

Nasza firma oferuje drewniane wiaty śmietnikowe, ale też konstrukcje wykonane z paneli z siatki ocynkowanej, które znajdują zastosowanie na terenie domów jednorodzinnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jako profesjonaliści oraz specjaliści, którzy wciąż inwestują w rozwój firmy, możemy zagwarantować Państwu indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Facebook