RedSeven ul. Podmiejska 25, 41-940 Piekary Śląskie 032 307 00 25 biuro@redseven.com.pl

Wiata śmietnikowa – Wymiary

Wiata śmietnikowa – oferta dopasowana do potrzeb klienta

Śmieci powinny być właściwie zabezpieczone i estetycznie odizolowane od budynku mieszkalnego. Niezależnie od tego czy jest to dom jednorodzinny, obiekt przemysłowy czy osiedle strzeżone o podwyższonym standardzie mamy możliwość zaproponowania Państwu rozwiązań, które sprostają wymagającym oczekiwaniom naszych klientów.

Wymiary wiat śmietnikowych są uzależnione od ilości kontenerów. W przypadku otwartych przestrzeni zachęcamy do montażu elementów zamykanych. Do wykonywania wiat śmietnikowych o zróżnicowanych wymiarach stosujemy wysokiej jakości materiały. Ocynkowana blacha, panele drewniane z warstwą zabezpieczającą przed ogniem, czy też elementy wykonane z poliwęglanu, to tylko niewiele z propozycji, które mamy w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Gwarantujemy satysfakcjonujące wykonanie wiat śmietnikowych oraz wykorzystanie ponadprzeciętnych materiałów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Wiaty śmietnikowe w różnych wymiarach

Każda przestrzeń, która została wydzielona na składowanie odpadów komunalnych, powinna być właściwie zabezpieczona. Wiaty śmietnikowe o różnych wymiarach pozwalają na zadbanie o ogólną estetykę danej przestrzeni, ale również uniemożliwiają korzystanie z pojemników osobom nieupoważnionym.

Rozwiązanie to znajduje szerokie zastosowanie w wielu miejscach, gdzie ceniona jest prywatność i porządek. Solidne konstrukcje wiat wykonane z drewna i stali ocynkowanej gwarantują ich w pełni nowoczesny wygląd. Dbamy o to by wszystkie wiaty, które są produkowane w naszej firmie, spełniały normy dotyczące składowania odpadów komunalnych. Wybierając naszą ofertę, zyskują Państwo szansę na uporządkowanie przestrzeni wokół domu lub na terenie osiedla w schludny i funkcjonalny sposób.

Facebook