Wiaty i altany blaszane

zamów wiatę
blacha-perforowana

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w dziedzinie dekarstwa, ale też tworzenia konstrukcji z różnych materiałów. Wśród naszych propozycji znajdują się m.in. solidne altany do przechowywania np. narzędzi, a także wiaty śmietnikowe stalowe – idealne na osiedla czy prywatne podwórka. Tego typu rozwiązania pozwalają zachować porządek wokół pojemników na odpady. Kontenery umieszczone w stabilnej metalowej wiacie są osłonięte przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, które mogłyby spowodować przewrócenie pojemnika i rozsypanie jego zawartości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz do sprawdzenia szczegółów dot. blaszanych wiat.

Solidna konstrukcja metalowa – wiaty z blachy trapezowej

Każda wychodząca spod naszych rąk blaszana wiata jest porządną konstrukcją, wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Zależy nam bowiem na zadowoleniu klientów oraz na tym, by nasze propozycje służyły im przez długi okres. Jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju metalowe konstrukcje – oferujemy wiaty z drzwiami jedno-, dwuskrzydłowymi lub przesuwnymi. Dajemy Państwu wybór także jeśli chodzi o dach – można zamówić u nas wiatę stalową jednospadową z blachy trapezowej T35 lub z poliwęglanu. Jeżeli macie jeszcze inną propozycję na wiatę z blachy trapezowej, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się sprostać Waszym życzeniom.

Wiaty śmietnikowe ze stali. Dlaczego to dobry wybór?

Zabudowanie przestrzeni przeznaczonej do składowania odpadów, które są generowane przez gospodarstwa domowe w blokach czy domach szeregowych, to praktycznie obowiązek każdego zarządcy. Gwarantuje bowiem, że przed budynkami zostanie zachowany porządek, mający przecież wpływ na ogólny wygląd danego terenu. Z tego względu warto rozważyć wykonanie wiaty blaszanej. Metalowa konstrukcja będzie znakomicie wydzielać miejsce, a jednocześnie ukryje zawartość przed wzrokiem przechodniów. Co więcej, metalowa wiata prezentuje się znacznie nowocześniej niż obiekty murowane, wymagające częstego odświeżania. Jesteśmy w stanie wykonać zróżnicowane wiaty śmietnikowe ze stali odpornej na działanie czynników zewnętrznych – wiata 12 × 6 m jednospadowa z perforowanymi ścianami bądź z elementami drewna to tylko niektóre z naszych propozycji!

Dowiedz się więcej!

Wiata śmietnikowa stalowa na zamówienie

Wykonujemy altany śmietnikowe z profili stalowych. Oto nasze najpopularniejsze modele.

  • Konstrukcja spawana standardowa: profile 40 × 40 × 2, 40 × 40 × 3.
  • Konstrukcja niespawana standardowa: 50 × 50 × 2.

Jako otwarci na potrzeby klientów fachowcy wykonamy altanę z profili stalowych o każdym przekroju – tak, aby była ona dostosowana do Państwa wymagań oraz konkretnego projektu. Każda pochodząca z naszej oferty wiata z blachy trapezowej (np. jednospadowa) jest ocynkowana ogniowo. Co więcej, metalowa konstrukcja na życzenie klienta może być malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Popularnym wyborem jest wiata blaszana 12 × 6 m, ale wykonamy dla Państwa altanę śmietnikową stalową o każdym wymiarze. Jesteśmy otwarci na różne połączenia, wypełnienia i modyfikacje.

Solidna, metalowa konstrukcja. Wiaty Red Seven

Przekonajcie się Państwo, że wiata metalowa (jednospadowa lub inna) to doskonały wybór na każdą posesję, łączący w sobie design ze świetną jakością wykonania. Jesteśmy otwarci na propozycje w zakresie wyglądu oraz rodzaju konstrukcji. Wiata z blachy trapezowej może stanąć na terenie Waszej posesji w naprawdę krótkim czasie! Zachęcamy do sprawdzenia przykładowych propozycji poniżej, aby określić, które wiaty śmietnikowe będą najlepsze w Państwa przypadku. Zapraszamy również na naszego Facebooka po aktualne wiadomości i ciekawe rozwiązania.

Przykładowe wiaty blaszane

t35-pom-na-gabaryty

Blacha trapezowa T35 + boczne obróbki blacharskie

image16

Blacha trapezowa T8 w kolorze drewna + boczne obróbki blacharskie

blacha-perforowana

Blacha perforowana

486c7170-c70f-499c-aaf9-6b15caf0cca2

Panel z blachy + siatka

f6cedc23

Panel z blachy z odstępami

0250560f-rotated

Panel z blachy z drzwiami przesuwnymi

eb636977-600x450-1

Panel z blachy w kolorze drewna

ab1c55ac-600x450-1

Panele pionowe plus siatka

6679727a-076c-44bb-92f6-1df5826c1409

Panelem z siatki 3D w dostępnym, standardowym kolorze (czarny, zielony, grafit lub ocynk)

hybryda-grafit

Hybryda modelu Trapez T8 + obróbki i modelu Trapez T8 + panel z siatki

obrobka-siatka

Trapez T8 + obróbki plus panel z siatki

zgrzewana-1920x865

TRAPEZ T8 + SIATKA ZGRZEWANA

przesuwne

TRAPEZ T8 + BOCZNE OBRÓBKI i DRZWI PRZESUWNE

99f4b205

Trapez T35 + obróbki boczne

549284c1

Hybryda: Trapez T35 + siatka zgrzewana -i Trapez T35 + obróbki boczne

wzornik-paleta-blachy

NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE KOLORY BLACH

Formularz zamówienia

firma1