Wiaty i altany drewniane

zamów wiatę
5f2e05cc-1920x1280-1

Solidne konstrukcje drewniane – wiaty śmietnikowe

Zachowanie porządku na osiedlu lub na prywatnej przestrzeni przydomowej jest kwestią niezwykle istotną dla wielu osób. To dlatego dużą popularnością cieszą się nowoczesne wiaty śmietnikowe. Solidne drewniane konstrukcje tego typu służą do przechowywania pojemników na odpady, co ułatwia utrzymanie ładu na podwórku. Osłona śmietnikowa chroni zawartość przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Szczególnie ważna jest w tym przypadku ochrona przed wiatrem, który mógłby rozdmuchać zawartość pojemników po całej przestrzeni. Drewniana wiata na kosze na śmieci jest więc rozwiązaniem dla każdego, komu zależy na schludnym wyglądzie przydomowej przestrzeni. Specjalizujemy się w tworzeniu różnego rodzaju konstrukcji – możemy wykonać dla Państwa przeróżne obiekty, dostosowane do Waszych potrzeb.

Zabudowa śmietnika – nowoczesna wiata drewniana

Jako doświadczony producent wiat śmietnikowych wykonujemy konstrukcje drewniane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu wiemy, że oddajemy w ręce klienta altanę śmietnikową, która posłuży mu przez długi czas. Poza sprawdzonymi budulcami gwarantujemy także doskonałe wykonanie konstrukcji. Dla naszych fachowców budowa wiaty na śmieci z drewna jest codziennością. Dzięki praktyce konstrukcja i montaż przebiegają sprawnie, a praca wykonana jest rzetelnie.

Tworzymy różnego rodzaju altany – proponujemy wiatę drewnianą z dachem jednospadowym z blachy trapezowej T35 lub z poliwęglanu. W razie wątpliwości co do wyboru zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie wyjaśnimy, czym cechuje się konstrukcja wiaty drewnianej jednospadowej, a czym tej z płaskim dachem. Z przyjemnością pomożemy podjąć właściwą decyzję.

Nowoczesna wiata drewniana z elementami stalowymi. Dostępne opcje

Oferujemy wiaty śmietnikowe z wypełnieniem drewnianym lub polimerowym. Popularnością cieszy się m.in. konstrukcja spawana standardowa o profilach 40 × 40 × 2 i 40 × 40 × 3. Tego typu wiata może mieć dach jednospadowy, ułatwiający odprowadzanie wody opadowej na zewnątrz. Konstrukcja dzięki temu nie będzie narażona na przenoszenie zbyt dużego ciężaru. Dysponujemy także wiatami drewnianymi z płaskim dachem – wszystko zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wiata stalowo-drewniana to najlepsze połączenie, zapewniające trwałość oraz stabilność. Jesteście zainteresowani jej budową? To nasza specjalność, dlatego zlećcie nam produkcję oraz następnie montaż osłony śmietnikowej drewnianej już teraz!

Dowiedz się więcej!

Wiata drewniana. Najlepsze rozwiązanie na śmieci

Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego bez problemu wykonamy wiatę śmietnikową drewnianą z profili o dowolnym przekroju, będącą znakomitą konstrukcją ochronną. Używamy do tego elementów, które są ocynkowane ogniowo, a na życzenie mogą być także malowane proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. Wypełnieniem ścian w przypadku naszej wiaty na śmieci z drewna są deski (wąskie lub szerokie), suche oraz heblowane z każdej strony. Staramy się wybierać egzemplarze z najmniejszą ilością sęków, dzięki czemu drewniana zabudowa śmietnika prezentuje się doskonale. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dajemy Państwu możliwość wyboru rodzaju drewna, z którego powstanie Wasza drewniana wiata śmietnikowa. Dostępne są: sosna lub świerk, ewentualnie świerk skandynawski.

Zaimpregnowana wiata drewniana wolnostojąca na kosze

Ponieważ budowanie wiaty drewnianej nie ma przed nami tajemnic, doskonale wiemy, jak ważne jest jej odpowiednie zabezpieczenie przed takimi czynnikami jak promieniowanie UV, wilgoć czy biokorozja. Proponowane przez nas konstrukcje są malowane 2-krotnie impregnatem powłokotwórczym lub lakierobejcą oraz na życzenie klienta – zabezpieczone do stanu NRO. Paleta kolorów w tym przypadku jest szeroka, poniżej przedstawiamy przykładowe wzory, którymi się posługujemy. Farba może być też z indywidualnego wzornika.

Wszystkie osoby zainteresowane drewnianą zabudową śmietnika zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wiata wolnostojąca, jednospadowa, konstrukcja z płaskim dachem, łącząca w sobie elementy stalowe z drewnianymi – wykonamy dla Państwa taką altanę na śmieci, jaka najbardziej spełni Wasze oczekiwania!

Przykładowe wiaty drewniane

deski-waskie-drewniane

Wiata śmietnikowa z sosny naturalnej, deski wąskie

wiata-drewno-zielone

Wiata śmietnikowa zielona – idealnie dopasowana

240c1417-600x230-1

Wiata śmietnikowa, deski polimerowe wąskie

PHOTO-2022-07-12-14-13-001

Wiata śmietnikowa, szary polimer

pionowe-1920x865

Wiata śmietnikowa, deski wąskie, pionowe

szerokie

Wiata śmietnikowa, deski drewniane szerokie

fdc37660

Wiata śmietnikowa, deski drewniane szerokie

409f3d57

Wiata śmietnikowa, deski drewniane szerokie

IMPREGNAT_EXTRA_DO_DREWNA_DREWNOCHRON_Kolor_BEZBARWNY1217

lakierobejca_sadolin_extra_kolory

Formularz zamówienia

firma1